Football
Aug. 15 at Ben Davis (scrimmage) 7 p.m.
Aug. 22 at Harrison 7 p.m.
Aug. 29 Southport 7 p.m.
Sept. 5 Zionsville 7 p.m.
Sept. 12 at Noblesville 7 p.m.
Sept. 19 Hamilton Southeastern (Homecoming) 7 p.m.
Sept. 26 at Brownsburg 7 p.m.
Oct. 3 Avon 7 p.m.
Oct. 10 at Fishers 7 p.m.
Oct. 17 George Washington 7 p.m.
Boys Soccer
Aug. 16 at Cathedral 3 p.m.
Aug. 19 Pike 5:30 p.m.
Aug. 21 West Lafayette 5:30 p.m.
Aug. 23 at JV Pike Invite 10 a.m.
Aug. 23 at Valparaiso (varsity only) Noon
Aug. 23 at JV Pike Invite 1:30 p.m.
Aug. 26 at Pendleton Heights 5 p.m.
Aug. 28 Harrison 5:30 p.m.
Sept. 2 at Zionsville 5:30 p.m.
Sept. 4 Brebeuf 5 p.m.
Sept. 6 at Columbus North 10 a.m.
Sept. 9 Noblesville 5:30 p.m.
Sept. 13 Westfield Invitational 9 a.m.
Sept. 16 at Hamilton Southeastern 5:30 p.m.
Sept. 17 Cathedral 5 p.m.
Sept. 20 Fishers 10 a.m.
Sept. 23 Brownsburg 5:30 p.m.
Sept. 27 Plainfield 10 a.m.
Sept. 30 at Avon 5:30 p.m.
Oct. 1 North Central JV 5 p.m.
Girls Soccer
Aug. 16 at Cathedral (scrimmage) 5 p.m.
Aug. 18 Guerin Catholic 5 p.m.
Aug. 20 at Fishers 5:30 p.m.
Aug. 23 at Ft. Wayne Luers vs. Dwenger 10 a.m.
Aug. 23 at Ft. Wayne Luers vs. Carrell 2 p.m.
Sept. 3 Zionsville 5:30 p.m.
Sept. 6 at Zionsville Invite TBA
Sept. 10 at Noblesville 5:30 p.m.
Sept. 15 at Hamilton Heights 5:30 p.m.
Sept. 17 Hamilton Southeastern 5:30 p.m.
Sept. 20 at Pike 2 p.m.
Sept. 22 Lawrence North 5:30 p.m.
Sept. 24 at Brownsburg 5:30 p.m.
Sept. 27 at Brebeuf 10 a.m.
Sept. 29 Carmel 5 p.m.
Oct. 1 Avon 5:30 p.m.
Boys Cross Country
Aug. 19 at New Palestine Invite 5 p.m.
Aug. 30 at Western Invite 9:30 a.m.
Sept. 2 at Noblesville (County Meet) 5 p.m.
Sept. 6 Marion Invitational 10:15 a.m.
Sept. 13 Brown County Invite 9:30 a.m.
Sept. 20 Flashrock Invite 9:30 a.m.
Oct. 4 at HCC 9:30 a.m.
Westfield H.S. Girls Cross Country
Aug. 30 at Rushville 9 a.m.
Sept. 2 at Noblesville (County Meet) 5 p.m.
Sept. 6 at Marion Invitational 9 a.m.
Sept. 13 at Ben Davis Invite 9 a.m.
Sept. 20 Flashrock Invite 9:30 a.m.
Oct. 4 at HCC 9:30 a.m.
Tennis
Aug. 14 at Guerin Catholic 5 p.m.
Aug. 18 at Hamilton Southeastern 5 p.m.
Aug. 20 at Western 4:30 p.m.
Aug. 21 Zionsville 5 p.m.
Aug. 25 Avon 5 p.m.
Aug. 28 Brownsburg 5 p.m.
Aug. 30 Muncie Burris 10 a.m.
Sept. 2 Noblesville 5 p.m.
Sept. 4 at Fishers 5 p.m.
Sept. 9 at Lawrence Central 5 p.m.
Sept. 11 at Harrison 5 p.m.
Sept. 15 Pike 4:30 p.m.
Sept. 16 Lawrence North 5 p.m.
Sept. 20 at HCC Tournament 9 a.m.
Sept. 22 at Lapel 4:30 p.m.
Sept. 24 Kokomo 5 p.m.
Sept. 27 HSE JV Invite 9 a.m.
Sept. 29 at Hamilton Heights 4:30 p.m.
Golf
Aug. 4 at Plainfield Invite 11 a.m.
Aug. 5 at Lafayette Jeff 8:30 a.m.
Aug. 6 at Zionsville 8:30 a.m.
Aug. 7 Zionsville JF 2 p.m.
Aug. 9 at Center Grove Invite 1 p.m.
Aug. 12 at Alexandria 4 p.m.
Aug. 14 Madison-Grant 5 p.m.
Aug. 16 at Western Invite 1 p.m.
Aug. 19 at McCutcheon 4:30 p.m.
Aug. 20 at Lebanon-Tipton 4 p.m.
Aug. 23 at Western Boone Invite 1:30 p.m.
Aug. 26 Hamilton Heights 4:30 p.m.
Aug. 28 Brownsburg-Zionsville 4 p.m.
Sept. 2 at HCC Tournament 10 a.m.
Sept. 4 at Tipton 4 p.m.
Sept. 9 at Western Boone 4 p.m.
Sept. 10 at HSE-New Palestine 4 p.m.
Sept. 13 at Franklin Central Invite 1 p.m.
Sept. 15 at Fishers 4 p.m.
Sept. 16 at Western 4 p.m.
Volleyball
Aug. 14 Central (scrimmage) 5:30 p.m.
Aug. 19 at Yorktown 6 p.m.
Aug. 20 Greenfield Central 6 p.m.
Aug. 25 at Clinton Central 6 p.m.
Aug. 28 McCutcheon 5:30 p.m.
Aug. 30 at Yorktown Invite 9 a.m.
Sept. 4 at Zionsville 5:30 p.m.
Sept. 6 at Logansport 9 a.m.
Sept. 9 at Warren Central 5:30 p.m.
Sept. 11 Noblesville 5:30 p.m.
Sept. 13 HCC-MIC Challenge Center Grove 9 a.m.
Sept. 13 HCC-MIC Challenge North Central 11 a.m.
Sept. 15 Carmel 5:30 p.m.
Sept. 17 Muncie Central 6 p.m.
Sept. 18 at Hamilton Southeastern 5:30 p.m.
Sept. 24 Muncie Burris 6 p.m.
Sept. 25 Brownsburg 5:30 p.m.
Sept. 27 at Brebeuf Invite 9 a.m.
Oct. 1 at Cathedral 5:30 p.m.
Oct. 2 at Avon 5:30 p.m.
Oct. 6 at Pike 5:30 p.m.
Oct. 7 at Hamilton Heights 5:30 p.m.
Oct. 9 Fishers 5:30 p.m.
Oct. 14 Harrison 5:30 p.m.
Oct. 15 Lawrence North 5:30 p.m.
Oct. 18 at Delta Noon