Boys Tennis
Aug. 14 Westfield 5 p.m.
Aug. 19 at Park Tudor 5 p.m.
Aug. 21 at Brebeuf Jesuit 5 p.m.
Aug. 25 at Cathedral 5 p.m.
Aug. 27 Marion 5:30 p.m.
Sept. 2 Bishop Chatard 4:30 p.m.
Sept. 4 at Heritage Christian School 5 p.m.
Sept. 8 Carmel 4:30 p.m.
Sept. 11 at North Central 4:30 p.m.
Sept. 13 Northeastern 1 p.m.
Sept. 15 Hamilton Southeastern 4:30 p.m.
Sept. 17 Lawrence North 5 p.m.
Sept. 20 at Homestead (Homestead Varsity Invitational) 9 a.m.
Sept. 24 Zionsville 5 p.m.
Football
Aug. 15 at Washington - Indy (canceled) 7 p.m.
Aug. 22 Martinsville 7 p.m.
Aug. 29 at Lafayette C. Catholic 7 p.m.
Sept. 5 Terre Haute South 7:30 p.m.
Sept. 12 at Howe 7 p.m.
Sept. 19 Broad Ripple 7 p.m.
Sept. 26 Greenwood Community 7 p.m.
Oct. 3 Brebeuf Jesuit 7 p.m.
Oct. 10 at Bishop Chatard 7 p.m.
Oct. 17 at Culver Academy 7:30 p.m.
Cross Country (Coed)
Aug. 23 at Brebeuf Jesuit Prep School (Brebeuf Jesuit Harvey Invitational) 9 a.m.
Sept. 2 at Noblesville (Hamilton County Cross Country Meet) 5 p.m.
Sept. 6 at Marion (Marion Cross Country Invitational) ) 8:30 a.m.
Sept. 13 Multiple Opponents (All-Catholic Championships) 11 a.m.
Sept. 20 at Westfield (Flashrock Invitational) 9:30 a.m.
Sept. 27 at Culver Academy (33rd annual Invitational) 8:45 a.m.
Girls Golf
Aug. 5 at Lafayette Jefferson 8:30 a.m.
Aug. 6 at Zionsville 8:30 a.m.
Aug. 8 Multiple Opponents (All Catholic Invitational at Golf Club of Indiana) 8 a.m.
Aug. 9 at Monroe Central (Monroe Central Invitational) 1 p.m.
Aug. 16 at Lebanon, Ben Davis 1:30 p.m.
Aug. 23 at Connersville 1:30 p.m.
Aug. 30 at Roncalli (Roncalli Varsity Invite) 1:30 p.m.
Sept. 6 at Cathedral (Irish Invite) 1 p.m.
Sept. 9 at Mt. Vernon - Fortville
(3-way - Hamilton Heights/Mt. Vernon/Guerin Catholic)
4:30 p.m.
Sept. 13 at Noblesville (Lady Miller Invite) 1 p.m.
Sept. 15 at University 4 p.m.
Girls Soccer
Aug. 18 at Westfield 6:30 p.m.
Aug. 23 Carmel 6:30 p.m.
Aug. 25 Cathedral 5:30 p.m.
Aug. 30 at Brebeuf Jesuit 6:30 p.m.
Sept. 5 Zionsville Invite at ZYSA Stadium 5 p.m.
Sept. 6 Zionsville Invite at ZYSA Stadium 8 a.m.
Sept. 6 Bishop Chatard 6:30 p.m.
Sept. 13 at Zionsville 6:30 p.m.
Sept. 15 at Avon 6:45 p.m.
Sept. 17 Roncalli 5 p.m.
Sept. 20 Catholic Invite (Four Way) at Evansville Memorial 10 a.m.
Sept. 20 Catholic Invite (Four Way) at Evansville Memorial 3:30 p.m.
Sept. 22 at Pike 7 p.m.
Oct. 1 at West Lafayette Jr/Sr 5:30 p.m.
Oct. 2 University 6:30 p.m.
Volleyball
Aug. 14 at Brownsburg 5:30 p.m.
Aug. 18 at Heritage Christian School 7 p.m.
Aug. 20 at New Palestine 6:30 p.m.
Aug. 23 at Cardinal Ritter Invitational 9 a.m.
Aug. 26 vs Lawrence North 6 p.m.
Aug. 28 at Bishop Chatard 6:30 p.m.
Sept. 3 Park Tudor 6 p.m.
Sept. 4 Pike 7 p.m.
Sept. 8 Alexandria Monroe 6:30 p.m.
Sept. 9 at Lebanon 7 p.m.
Sept. 10 at Sheridan 6:30 p.m.
Sept. 11 Western Boone 6:30 p.m.
Sept. 13 at Shelbyville Invitational 10 a.m.
Sept. 18 at Lafayette Central Catholic 7:30 p.m.
Sept. 22 at Franklin Central 6:30 p.m.
Sept. 23 Brebeuf Jesuit 7 p.m.
Sept. 30 at Noblesville 6:30 p.m.
Oct. 7 at Zionsville 6:30 p.m.
Oct. 9 Anderson 7 p.m.
Oct. 11 at Cascade Invitational 9 a.m.
Oct. 14 at Fishers 7 p.m.
Oct. 16 Hamilton Heights 6:30 p.m.
Boys Soccer
Aug. 16 at Noblesville 11 a.m.
Aug. 18 Lawrence North 5 p.m.
Aug. 19 New Palestine 5 p.m.
Aug. 21 Northwestern 5 p.m.
Aug. 30 at Brebuf Jesuit 5 p.m.
Sept. 2 at Brownsburg 6:30 p.m.
Sept. 6 Bishop Chatard 5 p.m.
Sept. 13 Covenant Christian 1:30 p.m.
Sept. 16 Cathedral 5:30 p.m.
Sept. 18 at Avon 6:45 p.m.
Sept. 20 Ft. Wayne Bishop Luers (at FW Sports Club) 1 p.m.
Sept. 26 at Zionsville Classic 6:30 p.m.
Sept. 27 at Zionsville Classic 9 a.m.
Sept. 29 University 5 p.m.
Oct. 1 Hamilton Southeastern 5 p.m.
Oct. 4 Cardinal Ritter 1:30 p.m.