Girls Soccer
Aug. 18 McCutcheon 7 p.m.
Aug. 20 Westfield 7 p.m.
Aug. 23 Decatur Central 7 p.m.
Aug. 27 at Zionsville 7 p.m.
Aug. 30 Cathedral at Carmel 9:30 a.m.
Aug. 30 at Carmel 7 p.m.
Sept. 3 Noblesville 7 p.m.
Sept. 5 St. Ursula Academy at Zionsville 7 p.m.
Sept. 6 Tates Creek at Zionsville 2 p.m.
Sept. 10 at Hamilton Southeastern 7 p.m.
Sept. 13 Homestead 4 p.m.
Sept. 17 Brownsburg 7 a.m.
Sept. 22 Warren Central 7 a.m.
Sept. 24 at Avon 7 p.m.
Sept. 27 at North Central Noon
Football
Aug. 22 at North Central 7 p.m.
Aug. 29 Pike 7 p.m.
Sep. 5 Noblesville 7 p.m.
Sep. 12 at Hamilton Southeastern 7 p.m.
Sep. 19 Brownsburg 7 p.m.
Sep. 26 at Avon 7 p.m.
Oct. 3 Indianapolis Tech  7 p.m.
Oct. 10 Westfield 7 p.m.
Oct. 17 at Zionsville 7 p.m.
Boys Tennis
Aug. 19 Anderson 4:30 p.m.
Aug. 23 at LC Invite 9 a.m.
Aug. 27 at Hamilton Southeastern 4:30 p.m.
Sept. 2 at Avon 5 p.m.
Sept. 4 Westfield 4:30 p.m.
Sept. 5 Heritage Christian 4:30 p.m.
Sept. 6 at Noblesville Invite at Freshman Campus 9 a.m.
Sept. 9 at Brownsburg 4:30 p.m.
Sept. 11 Zionsville 4:30 p.m.
Sept. 20 at HCC 5 p.m.
Sept. 23 Cathedral 4:30 p.m.
Sept. 29 Southport 4:30 p.m.
Boys Soccer
Aug. 13 Center Grove 6 p.m.
Aug. 23 at Harrison 11:30 a.m.
Aug. 26 Zionsville 7 p.m.
Aug. 27 at Mt. Vernon 7 p.m.
Sept. 2 at Noblesville 7 p.m.
Sept. 6 at North Central 7 p.m.
Sept. 9 Hamilton Southeastern 7 p.m.
Sept. 11 Kokomo 7 p.m.
Sept. 13 at Columbus East 12:30 p.m.
Sept. 16 at Brownsburg 7 p.m.
Sept. 20 at Westfield 11:30 a.m.
Sept. 23 Avon 7 p.m.
Sept. 25 at New Palestine 7 p.m.
Sept. 27 at Pike 11:30 a.m.
Oct. 4 Greenfield-Central 7 p.m.
Boys Cross Country
Aug. 18 Mt. Vernon/Brownsburg 5:30 p.m.
Aug. 23 at Brebeuf Jesuit Harvey Invite 9 a.m.
Aug. 30 at Noblesville Hokum Karem at White River Elementary 9 a.m.
Sept. 2 Hamilton County Meet at White River Elementary 4:30 p.m.
Sept. 6 at Terre Haute Savings State Preview Meet 9 a.m.
Sept. 13 at First to the Finish Invite (Peoria) 9 a.m.
Sept. 20 at Flashrock Invite TBA
Sept. 27 at New Haven Classic 9 a.m.
Oct. 4 HCC Meet at Noblesville 9:30 a.m.
Girls Cross Country
Aug. 23 at Carmel Invite 9 a.m.
Aug. 27 at Pendleton Heights Arabian Roundup TBA
Sept. 2 Hamilton County Meet at White River Elementary School 4:30 p.m.
Sept. 6 at Asics Marion Invite TBA
Sept. 13 at Ben Davis Invite 9 a.m.
Sept. 20 at FlashRock Invite at Northview Christian Life Church 9:30 a.m.
Sept. 27 at Eagle Invite 10 a.m.
Oct. 4 HCC Meet at Noblesville 9:30 a.m.
Girls Golf
Aug. 5 at HSE Invite at Stoney Creek 8 a.m.
Aug. 6 at Zionsville Invite at GCI 8:30 a.m.
Aug. 9 at New Castle Invite at Westwood GC 10 a.m.
Aug. 16 at Western Invite at Chippendale GC 1 p.m.
Aug. 18 at HSE and North Central at Gray Eagle 4 p.m.
Aug. 19 at Center Grove 4 p.m.
Aug. 21 at Noblesville and Greenfield at Harbor Trees 5 p.m.
Aug. 26 Center Grove 4 p.m.
Aug. 27 New Palestine 4 p.m.
Sept. 2 HCC at Bearslide TBA
Sept. 4 Zionsville 4 p.m.
Sept. 6 at Avon Invite at Prestwick Noon
Sept. 15 Westfield at Gray Eagle 4 p.m.
Girls Volleyball
Aug. 14 at Lutheran 6 p.m.
Aug. 18 at Lawrence Central 7 p.m.
Aug. 21 Brebeuf Jesuit 7 p.m.
Aug. 23 at KHS Invite 9 a.m.
Aug. 25 Bishop Chatard 7 p.m.
Aug. 27 Zionsville 7 p.m.
Aug. 30 at Crawfordsville Invite 9 a.m.
Sept. 2 Anderson 7 p.m.
Sept. 4 at Noblesville 7 p.m.
Sept. 6 at Greenwood 11:30 a.m.
Sept. 11 Hamilton Southeastern 7 p.m.
Sept. 15 at Heritage Christian 6 p.m.
Sept. 18 at Brownsburg 7 p.m.
Sept. 22 at Pendleton Heights 7:30 p.m.
Sept. 23 Pike 7 p.m.
Sept. 25 Avon 6:45 p.m.
Sept. 27 at Martinsville Artesian Classic 9 a.m.
Oct. 6 Park Tudor 7 p.m.
Oct. 9 at Westfield 7 p.m.
Oct. 11 at North Montgomery Invite 9 a.m.
Oct. 14 Guerin Catholic 7 p.m.